Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skoków (pow. opolski) > Nietrzeźwy kierowca BMW zmiażdżył motocykl

Utworzony przez sep, 21 lipca 2008 r. o 08:26
Gość napisał:
Nie życzę ci gówniarzu żeby twoje dziecko w przyszłości spotkała też śmierć spowodowana przez pijanego kierowce a gdyby tak się stało to zastanowiłbyś się kiedyś nad tym co napisałeś teraz w przyszłości. Zaręczam że wykorzystam wszystkie znajomości aby winny został ukarany.
HEHE TO JEST DOBRE. " ZARECZAM ZE WYKORZYSTAM WSZYSTKIE ZNAJOMOSCI ABY WINNY ZOSTAL UKARANY" HEHE A KIM TY JESTES LESZCZU CO? ZE MASZ TAKIE ZNAJOMOSCI, PROKURATOREM GLINA ? A MOZE ZAMIATASZ ULICE? NIE NOO JASNE KAZDY MA ZNAJOMOSCI WSZEDZIE I KAZDY JE WYKORZYSTA A JUZ NAPEWNO TY W 100 % HEHE OJ DOBRY TEKST BARDZO DOBRY MASZ ZAJEBISCIE BUJNA WYOBRAźNIE HEHE POGRATULOWAC INTELIGENCJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka napisał:
NIKT TWOJEGO KUZYNA NIE WYZYWA!! MY TYLKO BRONIMY PRAWDY!!!!
PRAWDY????? a jaka jest prawda ? bo z tego co ja czytałam w gazecie narazie biegli badają tą sprawe. LUDZIE dajcie sobie spokój z tymi zbędnymi komentarzami i przestańcie szargac imionami tych zabitych chłopaków bo to troche nie wypada ONI nieżyją!!! a i dajcie już spokój temu kierowcy samochodu, chłopak i tak swoje przeżywa. Co sie z wami dzieje! nie wam to ocenia kto zawinił a kto nie!! Dobrze znałam Marcina i wiem jaka to strata dla ludzi którzy Go znali, bo ja sama nie moge do siebie dojśc po tym wydarzeniu. Ale nie mi oceniac Marcina czy Krystiana, ani tego kierowcy BMW bo mnie tam nie było! jak i pewnie większości z was! więc i wy dajcie już spokój Marcinowi Krystianowi i temu Arturowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOMKA jestes taka zje***a brak mi słow do ciebie wiesz co ci powiem!! PIES CIE JEBAŁ I TWOICH ZNAJOMYCH !! głupia ku***!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DOMKA jestes taka zje***a brak mi słow do ciebie wiesz co ci powiem!! PIES CIE JEBAŁ I TWOICH ZNAJOMYCH !! głupia ku***!!
ku*** dupku to sobie szukaj w rodzinie, ale chyba nie musisz bo pewnie masz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuzynka napisał:
Nie ma nic straszniejszego na świecie niż śmierć młodych ludzi:( Po pierwsze nie wiadomo kto na kogo najechał. Po drugie nawet najlepszy motocyklista nie ma szans na przeżycie w zderzeniu czołowym. Krystian był wspaniałym człowiekiem i świetnym, odpowiedzialnym kierowcą nawet uczył mnie jeździć. Nigdy o Tobie nie zapomnę i dziękuje za to że mnie odwiedziłeś w ten weekend:( Nie życzę sobie aby ktokolwiek szargał jego dobre imię na tym forum!
masz racje Krystian byl wspanialaym czlowiekiem i jedynym mezczyzna na swiecie ktorego kochalam.zaluje tylko teraz ze nie zdazylam mu o tym powiedziec:(myslalam ze mam na to czas......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom dyskusji jest żenujący, dzieci zauważyliście że rozmawiacie o trzech tragediach. Małolaty wyklinają się od najgorszych a to w niczym nie pomorze. Proszę was o trochę rozsądku i powagi. wyciągnijcie też wnioski z tego zdarzenia. Zastanówcie się czasami co robicie i co wy tutaj wypisujecie bo na 8 stron znalazłem może 2 sensowne komentarze a reszta to same bluzgi. Ci którzy znają Artura do szpitala go odwiedzać (jeśli można oczywiście) i go wspierać bo mu się to na pewno przyda, Ci którzy znali motocyklistów dobrze ich wspominać bo nic innego zrobić nie możecie i przestać się obrzucać łajnem bo to nie jest miejsce i czas ku temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DOMKA jestes taka zje***a brak mi słow do ciebie wiesz co ci powiem!! PIES CIE JEBAŁ I TWOICH ZNAJOMYCH !! głupia ku***!!
czas ucieka , przyszłość czeka - JPII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+ napisał:
czas ucieka , przyszłość czeka - JPII
ps. proszę pomyślcie wszyscy co tu wupisujecie wszyccy zmierzamy do domu Ojca. Niektórzy szybciej inni wolniej , jedni cicho inni głośno jednak czy młody czy stary biedny czy bogaty wcześniej lub póżniej spotkamy się w niebie lub gdzie tam kto w co wierzy.Anasze postępki i uczynki a nawet pisanie na forum idzie za nami wszędzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+ napisał:
czas ucieka , przyszłość czeka - JPII[/quote] [quote name='+' post='39387' date='30.07.2008, 03:22']ps. proszę pomyślcie wszyscy co tu wupisujecie wszyccy zmierzamy do domu Ojca. Niektórzy szybciej inni wolniej , jedni cicho inni głośno jednak czy młody czy stary biedny czy bogaty wcześniej lub póżniej spotkamy się w niebie lub gdzie tam kto w co wierzy.Anasze postępki i uczynki a nawet pisanie na forum idzie za nami wszędzie!!!
przejęzyczyłem sie Czas ucieka -wieczność czeka przepraszam ale to zmęczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak wiecie cos nowego? Ci na motorze byli pijani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domika napisał:
i jak wiecie cos nowego? Ci na motorze byli pijani?
tak krystian mial przeszlo 3 promile marcin 2 policja znalazla ponandto w ich poblizu 4 butelki 0.7 wodki znaczna ilosc narkotykow ok 5kg swiadek potwiedzil rowniez ze gdy ich mijal zaraz przed wypadkiem to pili i grali w karty a wszystko to przy predkosci 220 km/h caly czas jechali lewastrona jezdni w dodatku na tylnym kole, natomiast wiemy juz ze kierowca bmw jechal z predkoscia 30 km/h promile alkoholu w wydychanym powietrzu wynikaly z tego, ze na okolo 2 godziny przed wypadkiem zjadl pol kilograma jablek, Boze widzisz i nie grzmisz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej poinformowany napisał:
tak krystian mial przeszlo 3 promile marcin 2 policja znalazla ponandto w ich poblizu 4 butelki 0.7 wodki znaczna ilosc narkotykow ok 5kg swiadek potwiedzil rowniez ze gdy ich mijal zaraz przed wypadkiem to pili i grali w karty a wszystko to przy predkosci 220 km/h caly czas jechali lewastrona jezdni w dodatku na tylnym kole, natomiast wiemy juz ze kierowca bmw jechal z predkoscia 30 km/h promile alkoholu w wydychanym powietrzu wynikaly z tego, ze na okolo 2 godziny przed wypadkiem zjadl pol kilograma jablek, Boze widzisz i nie grzmisz,
Zamknij sie kretynie i się nie nabijaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kora napisał:
Zamknij sie kretynie i się nie nabijaj!!!
ej troche pomysl jesli jestes na tyle rozumna ze zrozumialas o co chodzi w tym poscie powinnas zrozumiec rowniez, ze dotyczy on bardziej glupoty jaka wykazuje pare osob ktore zamieszczaja tu swoje opinie , raz pisza ze widzialy Bialego jak pil piwo za chwile pytaja czy motocyklisci byli pijani, znaja detale, swiadkow, widzieli wszystko na wlasne oczy tak jakby nie byloby ciekawszego zajecia niz stanie o 2 w nocy na jakies wiejskiej drodze, znalem bialego pewnie troszke lepiej niz ty wiec ani na chwile nie przeszlo mi przez mysl aby sie nabijac ze smierci przyjaciela tylko wk....wia mnie to ze dla nas tu w londynie to forum jest prawie jedynym miejscem gdzie mozemy sie czegos dowiedziec a w rezultacie widzimy tylko stek bzdur i obrzucanie sie blotem, Jeszcze raz wyrazy wspolczucia dla rodzicow i rodzenstwa "non omnis moriar" Krystian 22 CZLOWIEK na ktorego zawsze mozna bylo liczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co policja oskarżyła Artura? i czy wogole już oskarżyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze juz przestaliscie zagladac na to forum... czyzbyscie tak szybko zapomnieli o tym co stalo sie naszym najdrozszym przyjaciolom???to smutne.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:'( napisał:
widze ze juz przestaliscie zagladac na to forum... czyzbyscie tak szybko zapomnieli o tym co stalo sie naszym najdrozszym przyjaciolom???to smutne.....
NIE ZAPOMNIMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinsasiadprzyjaciel napisał:
NIE ZAPOMNIMY
przepraszam,czy wiadomo juz kto spowodowal wypadek?czy policja juz cos ustalila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom dyskusji żenujący. Mnie też w jakiś tam sposób ten wypadek "dotknął"... Zawsze gdy giną młodzi ludzie... i nie tylko młodzi... Tak się składa, że Krystiana znałam.... O Marcinie tylko słyszałam ... i to dużo niestety niepochlebnych opinii.... Artur to dla mnie tylko młody chłopak... czyjś syn i brat.... Boleję jednak nad tym co teraz przeżywają rodziny no i ten chłopak, który przeżył.... Serdecznie im współczuję. Jak znam życie motocykliści jechali szybko.... pewnie bardzo szybko.... i pewnie z "dopalaczami".... I nie mówcie, że bredzę.... Gdzie Krystian i Marcin spędzili niedzielny wieczór? Wiecie gdzie..... A ten chłopak w bmw.... Na tym forum pisze sporo młodych osób... Powinniście sami zastanowić się jak zapobiec takim tragicznym zdarzeniom. Sprawa najważniejsza to ALKOHOL i NARKOTYKI. To właśnie dzięki nim giną młodzi ludzie... A dziewczyny? Tolerują pijaństwo swoich "wspaniałych" chłopaków.... Gdybyście |Wy nie pozwalały na te ogromne ilości piwa.... wódki.... czy innych używek.... Gdybyście nie wsiadały do aut gdy wiecie, że kierowca cokolwiek pił.... Szanujcie i siebie i swoje życie ale także najbliższych..... Młodzi panowie, którzy używacie tutaj wielu niecenzuralnych słów.... czy Wy sami nie wsiadacie przypadkiem za kółko po alkoholu? A teraz sypiecie gromy na Artura..... On przecież celowo tego nie zrobił... Gdyby wiedział co się stanie siedziałby w domu.... Pijcie mniej kochani... albo wcale i szanujcie swoje i czyjeś zdrowie..... I koniecznie wolniej jeździjcie... bez dopalaczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o zmarlych sie zle nie mowi o tym tez slyszalas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ze zamiast się obrażać na wzajem stańcie i pomódlcie się na tymi co zginęli i nad tym chłopakiem co jechał ta BMW. Obu rodzinom jest przykro jak czytają to!!! Wy uważacie się za ich przyjaciół ja bym osobiście nie chcial takich znajomych jak wy wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...